VIDEO

Shiko cfar suprize te keqe i ben djaloshi kesaj bukuroshe (VIDEO) »

tallen1

06:03 pm |   Shiko cfar suprize te keqe i ben djaloshi kesaj bukuroshe…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »
VIP

Flet Kastro Zizo, për puthjen me Genta Ismailin »

zizo

10:23 pm | Këngëtari Kastro Zizo, emri i vërtetë i të cilit është Klevis Bega ka reaguar në orët e mbrëmjes për…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

A do të donit ta kishit shofere Morena Tarakun? »

morena taraku

10:14 pm | Pa dyshim që po! Morena Taraku e cila njihet si njëra ndër femrat më të bukura në Kosovë, është…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

Ja kush ja lagë gjoksin e Afërdita Dreshajt Video) »

aferdita

10:04 pm | Afërdita Dreshaj ka qenë mysafire e Ermal Mamaqit në emisionin “6 Dite pa Ermalin”. Si çdo javë, edhe në…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

Se Qazim Osmani i kall këngëtaret serbe dëshmojnë edhe këto (foto) »

sms1

06:51 pm | Këngëtarja serbe, Sanja Maletiq është në marrëdhënie intime me biznesmenin shqiptar Qazim Osmanin edhe pse prej vitesh ajo është…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

New +

 • ballist

  E K S K L U Z I V E… Ja ku dhe si e testoi Ballisti dronin me flamurin e Shqipërisë së Madhe (VIDEO)

  Read More

 • 36475f5d6aca7548dbaf398b649ac916

  Vali Corleone, thumbon Kallashin e Shkendijen

  Read More

 • 1

  Tuna zhvishet në Itali (Foto)

  Read More

 • 1

  Ujku apo Ariu luftë e pazakonshme (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Skandal i radhës: Ja si sillet Bleona në shou me prindërit! (Video)

  Read More

 • 1

  Ronaldo shënoi het-trik? Ja ku vjen Messi! (Video)

  Read More

 • 1

  Kun Aguero qan në tunelin e stadiumit (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Ja Dëshira e madhe e Lorik Canës

  Read More

 • 1

  E bija e veteranit vuan nga tumori në kokë, nuk ka para për ilaçet e saj

  Read More

 • 1

  Për arsye të panjohura, hidhet në kafazin e luanëve, Shikoni (Video)

  Read More

 • 1

  Cfarë rënie nga karrigia… hahahah (Video)

  Read More

 • 1

  Kjo mund të duket si një vrimë në tokë, por shkencëtarët mendojnë se është shumë më keq..!!

  Read More

 • 1

  Traktori Taxi..!! Që çmendi njerëzit…!! (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Momenti më i Çmendur i të gjitha kohërave!!?(VIDEO)

  Read More

Zanfinen e çmend me këndim xhamlarësi (video) »

10:09 pm |   Shiko cfar kënge i kendon Zanfina Isamilit xhamlarësi dhe si e bënë te qesh ate nga fjalët qe ja thuri asaj…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »
zanfina

I jashtëzakonshëm:Zbulohet Kliçkovi shqiptar (VIDEO) »

06:57 pm |   Është 1.88 i gjatë, 70 kg dhe ka një sallakse shkatërruese. Vetëm 16 vjeç dhe i shpallur katër vjet rresht kampion kombëtar, dhe në 2 vjet i është dhënë trofeu i boksierit më të mire të turneut. Kampion i padiskutueshëm dhe deri tashmë nuk ka humbur asnjë ndeshje. Nuk po flasim për vëllezërit Kliçkov…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »
boks

Zanfinen e çmend me këndim xhamlarësi (video) »

10:09 pm |   Shiko cfar kënge i kendon Zanfina Isamilit xhamlarësi dhe si e bënë te qesh ate nga fjalët qe ja thuri asaj…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »
zanfina

Ja cfar duhet të beni për të shkrir dhjamin në bel »

10:12 pm | Tetë gota ujë thuhet se janë bazë e secilës mënyrë të shëndetshme të të ushqyerit. Pa marrë parasysh se a dëshirojmë të humbim kilogramë apo ta mbajmë peshën ekzistuese, uji ndihmon që të gjitha funksionet trupore të punojnë pa vështirësi të mëdha. Tretja e shëndetshme dhe mënjanimi i lëngjeve të mbledhura në organizëm janë përfitimet…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »
vitamina

New +

ballist

E K S K L U Z I V E… Ja ku dhe si e testoi Ballisti dronin me flamurin e Shqipërisë së Madhe (VIDEO) »

06:01 pm | Ismail Morina-Ballisti ka publikuar një video të re gjatë provave me dronin e tij. Tifozi i flaktë i Kombëtares shqiptare, Ismail Morina-Ballisti, ka publikuar një video të re të dronit…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

Vali Corleone, thumbon Kallashin e Shkendijen »

36475f5d6aca7548dbaf398b649ac916

03:34 pm | Një shkrim i Vali Corleones që po qarkullon në rrjetet sociale, ka ironizuar me dy femrat seksi, të cilat pothuajse nuk ka…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

Tuna zhvishet në Itali (Foto) »

1

05:23 pm | Sensuale, e nxehtë dhe gjithmonë aktuale. E tillë është Altuna Sejdiu – Tuna, këngëtarja nga Maqedonia, që është bërë më e kërkuar…

Dec 8 2014 / No Comment / Read More »
Ujku apo Ariu luftë e pazakonshme (VIDEO) » Skandal i radhës: Ja si sillet Bleona në shou me prindërit! (Video) » Ronaldo shënoi het-trik? Ja ku vjen Messi! (Video) » Kun Aguero qan në tunelin e stadiumit (VIDEO) » Ja Dëshira e madhe e Lorik Canës »

LAJME

Së paku për diçka “shtyhemi” me zviceranët: Ja për çfarë bëhet fjalë! »

ch

10:07 pm | Ndonëse në Kosovë, ende nuk ka të dhëna të sakta se sa shikuesit e televizionit janë të dhënë pas serive televizive, në…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

Ja çka do të thotë të kesh fat (video) »

persona-me-me-fat-qe-keni-pa-ndo

06:21 pm |   Pak centimetra, shpesh herë mund të jenë të rëndësishëm për jetën e nje njeriu. Në videon që mund të shihni më…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »
Gjesti prekës i nuses myslimane (Foto) » Historia e shqiptares 28-vjeçe shtatzënë, e infektuar me HIV/AIDS (Video) » Ja si e shohin grekët hartën e Shqipërisë etnike (Foto) » Tmerruese: Mafia e organizuar,10 mijë fëmijë zhduken nga spitali » Ky është virusi i ri “porno” në Facebook »
vitamina

Ja cfar duhet të beni për të shkrir dhjamin në bel »

10:12 pm | Tetë gota ujë thuhet se janë bazë e secilës mënyrë të shëndetshme të të ushqyerit. Pa marrë parasysh se a dëshirojmë të humbim kilogramë apo ta mbajmë peshën ekzistuese, uji…

Dec 22 2014 / No Comment / Read More »

New +