VIP

Kallashi aksident fatal, jeta e saj… »

kallashi

01:26 am | Mesohet se Kallashi sot mbas dite eshte aksidentuar me makinen e saj por jeta e saj nuk eshte ne…

Dec 19 2014 / No Comment / Read More »

Rozana: ‘Më ndihmoni, po çmendem’ »

rozana-1

01:13 am | Këngëtarja nga Shqipëria, Rozana Radi ka postuar një fotografi në rrjetin social ‘Instagram’ brenda së cilës është një shkrim…

Dec 19 2014 / No Comment / Read More »

Sahiti dhe Sabilja të dehur në dashuri (Foto) »

stupcat1

05:57 pm | Kështu e ka titulluar Vedat Bajrami këtë foto të cilën e ka postuar së fundi në rrjetin social Instagram,…

Dec 18 2014 / No Comment / Read More »

New +

 • 1

  Tuna zhvishet në Itali (Foto)

  Read More

 • 1

  Ujku apo Ariu luftë e pazakonshme (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Skandal i radhës: Ja si sillet Bleona në shou me prindërit! (Video)

  Read More

 • 1

  Ronaldo shënoi het-trik? Ja ku vjen Messi! (Video)

  Read More

 • 1

  Kun Aguero qan në tunelin e stadiumit (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Ja Dëshira e madhe e Lorik Canës

  Read More

 • 1

  E bija e veteranit vuan nga tumori në kokë, nuk ka para për ilaçet e saj

  Read More

 • 1

  Për arsye të panjohura, hidhet në kafazin e luanëve, Shikoni (Video)

  Read More

 • 1

  Cfarë rënie nga karrigia… hahahah (Video)

  Read More

 • 1

  Kjo mund të duket si një vrimë në tokë, por shkencëtarët mendojnë se është shumë më keq..!!

  Read More

 • 1

  Traktori Taxi..!! Që çmendi njerëzit…!! (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Momenti më i Çmendur i të gjitha kohërave!!?(VIDEO)

  Read More

 • 1

  Kamera Fshehur që Çmendi kalimtarët..(VIDEO)

  Read More

 • 1

  Kjo vajzë nuk kishte idenë se çfarë do ti ndodhë…!!

  Read More

Ironia e Stupcave me Bllokun »

11:08 pm | Zhvillimet e fundit në politik, krijimi i Bllokut nga LDK, AAK, VV dhe Nisma, e më vonë edhe prishja e këtij grupimi, ka shtyrë të ironizojë edhe anëtarët e grupit humoristik Stupcat. “Të pathyeshmit”, mbanë përshkrimin edhe një foto të publikuar nga Stupcat në profilin zyrtarë të tyre në rrjetin social facebook, ku katër aktorët…

Dec 18 2014 / No Comment / Read More »
stupcat_4405

Sergio Ramos bën shqiponjën pas golit të mbrëmshëm (Video) »

06:51 pm | Sergio Ramos ka festuar golin e mbrëmshëm ndaj Cruz Azul duke formuar shqiponjën dy krenare me duar. Ylli i Real Madridit shënoi njërin nga katër golat e fitores 4-0 në gjysmëfinalen e Kupës Botërore të Klubeve. Dhe pasi festoi golin e ti me bashkëlojtarët tjerë, dhe pasi falënderoi Toni Kroos për asistimin, Ramos ka bërë…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »
ramos

Ironia e Stupcave me Bllokun »

11:08 pm | Zhvillimet e fundit në politik, krijimi i Bllokut nga LDK, AAK, VV dhe Nisma, e më vonë edhe prishja e këtij grupimi, ka shtyrë të ironizojë edhe anëtarët e grupit humoristik Stupcat. “Të pathyeshmit”, mbanë përshkrimin edhe një foto të publikuar nga Stupcat në profilin zyrtarë të tyre në rrjetin social facebook, ku katër aktorët…

Dec 18 2014 / No Comment / Read More »
stupcat_4405

“Katunar”, filmi i parë kosovar i zhanrit horror (video) »

01:21 am | Kosova së shpejti do të ketë edhe projektin parë filmik të zhanrit të frikshëm (horror), që po realizohet nën urdhrat e regjisorit holandez Dion Ventress. Gjatë një interviste të dhënë për mediat amerikane, regjisori ka folur për projektin dhe temën që trajton ky film i frikshëm. “Tregimi flet për një vajzë me emrin Adelina, e…

Dec 19 2014 / No Comment / Read More »
katunar

New +

1

Tuna zhvishet në Itali (Foto) »

05:23 pm | Sensuale, e nxehtë dhe gjithmonë aktuale. E tillë është Altuna Sejdiu – Tuna, këngëtarja nga Maqedonia, që është bërë më e kërkuar se asnjëherë më parë. Tuna së fundi ka…

Dec 8 2014 / No Comment / Read More »

LAJME

katunar

“Katunar”, filmi i parë kosovar i zhanrit horror (video) »

01:21 am | Kosova së shpejti do të ketë edhe projektin parë filmik të zhanrit të frikshëm (horror), që po realizohet nën urdhrat e regjisorit holandez Dion Ventress. Gjatë një interviste të dhënë…

Dec 19 2014 / No Comment / Read More »

New +