VIDEO

Shikojeni se si e dridh Rita Ora (Video) »

rita_6819

09:48 pm | Pop ylli botëror Rita Ora mbremjren e së premtes ka performuar në koncertin jingle bellblla në New York. Pas përfundimit të kësaj mbrëmje Rita është çlodhur me një vallëzim “crazy” në makinen e…

Dec 14 2014 / No Comment / Read More »
VIP

Shiko çfarë jete luksoze bën Bleona në Dubai… »

bleona

06:36 pm |   Shiko çfarë jete luksoze bën Bleona në Dubai……

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »

Cila pjesë e trupit i bëri të famshme? »

auto_amber-rose-king-magazine-21196417961418716083

12:30 am | Shumica e yjeve në botën e shoubizit janë bërë të famshëm falë punës dhe talentit që e posedojnë, por…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »

Baxhanaku i cilit politikan është Lumi B? »

lumi-1_3742

11:53 pm | Lumi nga grupi “Kaos”, është martuar dhe tashmë ka një djalë, Blinin. Lumi, po jeton martesë të bukur dhe…

Dec 16 2014 / No Comment / Read More »

Fluturon, fluturon Adelina »

87980000_87986300

11:23 pm | Ka kohë që nuk po vjen me ndonjë këngë të re. Por, jeta dashurore po i shkon si mos…

Dec 16 2014 / No Comment / Read More »

New +

 • 1

  Tuna zhvishet në Itali (Foto)

  Read More

 • 1

  Ujku apo Ariu luftë e pazakonshme (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Skandal i radhës: Ja si sillet Bleona në shou me prindërit! (Video)

  Read More

 • 1

  Ronaldo shënoi het-trik? Ja ku vjen Messi! (Video)

  Read More

 • 1

  Kun Aguero qan në tunelin e stadiumit (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Ja Dëshira e madhe e Lorik Canës

  Read More

 • 1

  E bija e veteranit vuan nga tumori në kokë, nuk ka para për ilaçet e saj

  Read More

 • 1

  Për arsye të panjohura, hidhet në kafazin e luanëve, Shikoni (Video)

  Read More

 • 1

  Cfarë rënie nga karrigia… hahahah (Video)

  Read More

 • 1

  Kjo mund të duket si një vrimë në tokë, por shkencëtarët mendojnë se është shumë më keq..!!

  Read More

 • 1

  Traktori Taxi..!! Që çmendi njerëzit…!! (VIDEO)

  Read More

 • 1

  Momenti më i Çmendur i të gjitha kohërave!!?(VIDEO)

  Read More

 • 1

  Kamera Fshehur që Çmendi kalimtarët..(VIDEO)

  Read More

 • 1

  Kjo vajzë nuk kishte idenë se çfarë do ti ndodhë…!!

  Read More

Këto nuk ndodhin çdo ditë (video) »

06:33 pm |   Këto nuk ndodhin çdo ditë…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »
keto

Sergio Ramos bën shqiponjën pas golit të mbrëmshëm (Video) »

06:51 pm | Sergio Ramos ka festuar golin e mbrëmshëm ndaj Cruz Azul duke formuar shqiponjën dy krenare me duar. Ylli i Real Madridit shënoi njërin nga katër golat e fitores 4-0 në gjysmëfinalen e Kupës Botërore të Klubeve. Dhe pasi festoi golin e ti me bashkëlojtarët tjerë, dhe pasi falënderoi Toni Kroos për asistimin, Ramos ka bërë…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »
ramos

Këto nuk ndodhin çdo ditë (video) »

06:33 pm |   Këto nuk ndodhin çdo ditë…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »
keto

Mësoni domethënien e ditës kur keni lindur »

06:54 pm | Për të lindurit në 1 të cilido muaj Ju i keni të gjitha vetitë e një prijësi; karakterizoheni me guxim, iniciativë dhe me aftësitë organizative. Keni shpirt aktiv dhe të ndritur, si dhe mendje tejet kreative. Nënshtrimi ndaj urdhrave, apo vetëm zbatimi i urdhrave, për ju është e neveritshme dhe e huaj për karakterin tuaj.…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »
Numerology_Birth_Date

New +

1

Tuna zhvishet në Itali (Foto) »

05:23 pm | Sensuale, e nxehtë dhe gjithmonë aktuale. E tillë është Altuna Sejdiu – Tuna, këngëtarja nga Maqedonia, që është bërë më e kërkuar se asnjëherë më parë. Tuna së fundi ka…

Dec 8 2014 / No Comment / Read More »

LAJME

Reklama 40 sekondëshe që po çmend botën »

reklama

06:38 pm |   Unë kamë të drejtë të jem i lumtur, i sigurt dhe me ngrohtësi, të ndihem i dashur. Këto janë disa nga…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »

Mrekulli: Ja çfarë bëri një qytetar me tre hambarë të vjetër (foto) »

10859707_10152460230166863_615954077_n

06:16 pm | Kur një ide pasioni, bëhet art-arkitektural me rëndësi të veçantë! E ngritur mbi një kodër, nga ku fshati Përlepnicë shihet si në…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »
Shëroje sinusin për 20 sekonda » Ushqimet që parandalojnë thinjen e flokëve » Disa nxënës rrahin brutalisht mësuesin e tyre (VIDEO) » Vajza: KUJDES ! » Djali godet nënën e tij në emision Live (VIDEO) »
Numerology_Birth_Date

Mësoni domethënien e ditës kur keni lindur »

06:54 pm | Për të lindurit në 1 të cilido muaj Ju i keni të gjitha vetitë e një prijësi; karakterizoheni me guxim, iniciativë dhe me aftësitë organizative. Keni shpirt aktiv dhe të…

Dec 17 2014 / No Comment / Read More »

New +